EGX: Rezzed 2020 е отменен
EGX: Rezzed 2020, който трябваше да се проведе между 2-4 юли в Лондон, беше отменен. След отлагането му през март организаторът Reed Exhibitions го разсрочи за това лято, което по онова време изглеждаше доста нереалистично.

„Ефектите, реални и прогнозирани, свързани с коронавируса стават очевидни във всички аспекти от нашия живот тук, във Великобритания и по целия свят. Много от нашите изложители и създатели са изправени пред ограничения за пътуване и карантинни мерки“, се казва в изявлението на Reed Exhibitions. “След обширни дискусии с всички съответни органи на общественото здравеопазване, местните и националните власти и с нашите партньори в Rezzed, ние взехме решението да отменим събитието.”

Всички билети EGX: Rezzed стават на EGX, което се предвижда да се проведе между 17 и 20 септември, но предварително закупените такива имат право на пълно възстановяване. На изложителите се предлага подновяване или участие на EGX през септември или EGX: Rezzed 2021.