Gaming Новини Игри

Ето и победителите от The Game Awards!

07.12.2018

author:

Ето и победителите от The Game Awards!

Тази година беше изключително вълнуваща що се отнася до гейминг. Много игри ни направиха впечатление, но само една от тях си тръгна с голямото отличие – игра на годината. 

Ето и пълния списък с всички победители!


Game of the Year

Assassin’s Creed Odyssey, Celeste, God of War, Marvel’s Spider-Man, Monster Hunter: World, Red Dead Redemption II


Best Action Game

Call of Duty: Black Ops 4, Dead Cells, Destiny 2: Forsaken, Far Cry 5, Mega Man 11


Best Action/Adventure Game

Assassin’s Creed: Odyssey, God of War, Marvel’s Spider-Man, Red Dead Redemption II, Shadow of the Tomb Raider


Best Role Playing Game

Dragon Quest XI, Monster Hunter: World, Ni no Kuni II, Octopath Traveler, Pillars of Eternity II: Deadfire


Best Game Direction

A Way Out, Detroit: Become Human, God of War, Marvel’s Spider-Man, Red Dead Redemption II


Best Narrative

Detroit: Become Human, God of War, Life is Strange 2: Episode 1, Marvel’s Spider-Man, Red Dead Redemption II


Best Ongoing Game

Destiny 2: Forsaken, Fortnite, No Man’s Sky, Overwatch, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege


Best Art Direction

Assassin’s Creed Odyssey, God of War, Octopath Traveler, Red Dead Redemption 2, Return of the Obra Dinn


Best Score/Music

Celeste, God of War, Marvel’s Spider-Man, Ni no Kuni II: Revenant Kingdom, Octopath Traveler, Red Dead Redemption II


Best Audio Design

Call of Duty: Black Ops 4, Forza Horizon 4, God of War, Marvel’s Spider-Man, Red Dead Redemption II


Best Independent Game

Celeste, Dead Cells, Intro the Breach, Return of the Obra Dinn, The Messenger


Best Performance

Bryan Dechart as Connor, Detroit: Become Human
Christopher Judge as Kratos, God of War
Melissanthi Mahut as Kassandra, Assassin’s Creed Odyssey
Roger Clark as Arthur Morgan, Red Dead Redemption II
Yuri Lowenthal as Peter Parker, Marvel’s Spider-Man


Games for Impact

11-11 Memories Retold, Celeste, Florence, Life is Strange 2, The Missing: JJ Macfield and the Island of Memories


Best Mobile Game

Donut County, Florence, Fortnite, PUBG MOBILE, Reigns: Game of Thrones


Best VR/AR Game

ASTRO BOT Rescue Mission, Beat Saber, Firewall Zero Hour, Moss, Tetris Effect


Best Fighting Game

BlazBlue: Cross Tag Battle, Dragon Ball FighterZ, Soul Caliber VI, Street Fighter V Arcade Edition


Best Family Game

Mario Tennis Aces, Nintendo Labo, Overcooked 2, Starlink: Battle for Atlas, Super Mario Party


Best Strategy Game

Battletech, Frostpunk, Into the Breach, The Banner Saga 3,  Valkyria Chronicles 4


Best Sports/Racing Game

FIFA 19, Forza Horizon 4, Mario Tennis Aces, NBA 2K19, Pro Evolution Soccer 2019


Best Multiplayer Game

Call of Duty: Black Ops 4, Destiny 2: Forsaken, Fortnite, Monster Hunter: World, Sea of Thieves


Best Student Game

Combat 2018, Dash Quasar, JERA, LIFF, RE: Charge


Best Debut Indie Game

Donut County, Florence, Moss, The Messenger, Yoku’s Island Express


Best eSports Game

CSGO, DOTA2, Fortnite, League of Legends, Overwatch


Best Esports Player

Dominique “SonicFox” McLean, Hajime “Tokido” Taniguchi, Jian “Uzi” Zi-Hao, Oleksandr “s1mple” Kostyliev, Sung-hygeon “JJoNak” Bang


Best Esports Team

Astralis, Cloud9, Fnatic, London Spitfire, OG


Best Esports Coach

Bok “Reapered” Han-gyu, Christian “ppasarel” Banaseanu, Danny “zonic” Sorensen, Dylan Falco, Jakob “YamatoCannon” Mebdi, Janko “YNk” Paunovic


Best Esports Event

ELAGUE Major: Boston 2018, EVO 2018, League of Legends World Championship, Overwatch League Grand Finals, The International 2018


Best Esports Host

Alex “Goldenboy” Mendez, Alex “Machine” Richardson, Anders Blume, Eefje “Sjokz” Depoortere, Paul “RedEye” Chaloner


Best Esports Moment

C9 comeback win in triple OT vs FAZE, G2 beating RNG, KT vs IG Base Race, OG’s massive upset of LGD, SonicFox side switch against Go1 in DBZ


Content Creator of the Year

Dr. Lupo, Myth, Ninja, Pokimane, Willyrex


Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *